Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918
» Dostawa

Dostawa towaru

1. Dostawy produktów zamawianych w sklepie auto-opona.pl realizowane są na terenie m.Szczecin i najbliższych okolic. Przy zamówieniach 4 opon i więcej dostawa opon w Szczecinie jest bezpłatna. Koszt dostawy opon ciężarowych,rolniczych oraz przemysłowych ustalany jest indywidualnie.

 

2.Jest możliwość realizacji dostawy opon na terenie całego kraju  jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu.(telefon lub e-mail)


3. Dostawy krajowe realizowane są ubezpieczoną przesyłką kurierską.

                         

4. Orientacyjne wartości opłat za przesyłkę podawane są przez system w momencie składania zamówienia.


5. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.


6. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem.                                                                                                     

7. Po wcześniejszym ustaleniu, na życzenie Nabywcy pracownik Firmy Sport-Gum może dostarczyć zamówione opony do wybranego wcześniej serwisu opon w Szczecinie gdzie będzie wykonana usługa wymiany opon.Opłata za wymianę opon jest opłatą dodatkową i uiszczana jest przez Nabywcę w serwisie opon gdzie wystawiany jest oddzielny rachunek.

 

8.Zamówione opony można odebrać również osobiście z  magazynu w Szczecinie ul. Wernyhory 17


 

Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.

 

                                       Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918

 

                          Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 Montaż opon w Szczecinie