Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918
» Opony Przemysłowe i Rolnicze

                        OPONY DO POJAZDÓW ROLNICZYCH  

 

Opony rolnicze wszystkich światowych Producentów między innymi firmy Agrostar , BKT, Dębica , Taurus ,Vredestein , Continental , Goodyear ,RDT Kleber ,Michelin ,Mitas ,Cultor i innych

 

Zapytania i zamówienia można  składać w BIURZE OBSŁUGI KLIENTA ( lista kontaktowa  ) gdzie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania  . Pełna oferta na e-mail.

 

Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.

 

Napisz jakich opon szukasz !

 

lub zadzwoń Tel.505-450-918

 

Po wysłaniu zapytania, prześlemy Państwu ofertę na wybrane opony w promocyjnych cenach. Naprawdę warto! Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.

 

Zamówione opony rolnicze i przemysłowe można także odebrać w Szczecinie wraz z usługą wymiany. Po złożeniu zamówienia na życzenie klienta nasza firma umawia Państwa w wybranym serwisie na konkretną godzinę. Wówczas mają Państwo zarezerwowane miejsce w warsztacie oponiarskim ,dostarczone tam będą również zamówione opony . Wystarczy już tylko przyjechać na montaż opon. Usługa taka jest odpłatna w serwisie, dostają Państwo na nią gwarancję oraz drugi rachunek. Serwisy z którymi współpracujemy to profesjonalne warsztaty wyspecjalizowane w wymianie opon...więcej

 

Zapytania i zamówienia można  składać w BIURZE OBSŁUGI KLIENTA ( lista kontaktowa  ) gdzie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania . Pełna oferta na e-mail.

 

 Montaż opon w Szczecinie