Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918
» Opony w 24h

                                                Opony w 24 godziny!

 

Wszystkie zamówione u nas opony jesteśmy w stanie dostarczyć do serwisu w Szczecinie, w zdecydowanej większości przypadków  tego samego dnia,  jeżeli opony znajdują się w magazynie naszego regionalnego dostawcy lub na następny dzień roboczy jeżeli opony są poza Szczecinem.


Warunkiem realizacji  jest złożenie zamówienia w dniu roboczym do godziny 12.00 . Zamówienia złożone w piątek lub dzień przedświąteczny realizowane są w pierwszym dniu roboczym po dniu wolnym.


* UWAGA! W ścisłym sezonie czas dostawy opon może się wydłużyć. Nie jest to zależne od nas. Za niedogodności przepraszamy.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.

 

 Montaż opon w Szczecinie

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.

 

                                  Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918

 

                              Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sklep auto-opona.pl - opinie klientów