Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918
» Punkty wymiany opon

                                     Odbiór i  Montaż opon w Szczecinie

 

Dla komfortu oraz dla oszczędności czasu naszych klientów  zamówione opony można  odebrać w Szczecinie wraz z usługą wymiany. Po złożeniu zamówienia na życzenie klienta nasza firma umawia Państwa w wybranym serwisie na konkretną godzinę. Wówczas mają Państwo zarezerwowane miejsce w warsztacie oponiarskim , dostarczone tam będą również zamówione opony. Wystarczy już tylko przyjechać na montaż opon. Usługa wymiany opon jest odpłatna . Serwisy z którymi współpracujemy to profesjonalne warsztaty wyspecjalizowane w wymianie opon.

Koszt usługi uzależniony jest od rozmiaru i rodzaju felg jakie posiadają Państwo w swoim pojeździe.Cena od 25 zł za koło.

 

WAŻNE! Od 1 października 2017 roku opony zużyte można zostawić w serwisie opon w celu ich utylizacji. Koszty utylizacji opon pokrywa klient -10.00 pln/za oponę.

 

 Montaż opon w Szczecinie

 

 

 

                  Serwis wymiany opon.

               MS Service/PACAR

               71-240 Szczecin

               Ul.Wernyhory 17   

                           tel.503-829 002

 

 

                Zapraszamy do współpracy.

 

 

Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.

 

                            Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918

 

              Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------