Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


Aeolus SnowAce AW03

Aeolus SnowAce AW03 Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Aeolus
Rozmiar:-------
Indeks prędkości:
H - do 210 km/h

Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: Produkt dostępny w 24h - zapytaj o aktualną cenę!Sztuk:
Zapytaj o Dostępność

Ekonomiczna opona zimowa o wysokich osiągach HP (High Preformance) zaprojektowana specjalnie na rynki europejskie .Opona spełnia wszystkie europejskie normy jakości. Opona Aeolus SnowAce AW03 przeszła pomyślnie szereg testów w fińskim Ivalo w lutym 2013 roku.


Aeolus SnowAce AW03        Logo Aeolus     Etykieta opony


Aeolus to azjatycka firma, która została założona w 1964 roku. Fabryka Aeolusa jest obecnie jedną z największych i najważniejszych w Chinach w swojej dziedzinie, z roczną sprzedażą na poziomie kilku miliardów dolarów. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu opon klasy ekonomicznej charakteryzujących się optymalnymi osiągami, ekonomiczną eksploatacją i rozsądną ceną. Przez wielu kierowców opony marki Aeolus uważane są za jedne z najlepszych w swoim segmencie. Aeolus Tire może poszczycić się 20. pozycją na świecie pod względem przychodów ze sprzedaży.


Opona Aeolus SnowAce AW03 to opona ekonomiczna  przeznaczona na sezon zimowy dla samochodów osobowych. Produkty marki spełniają najwyższe standardy jakościowe obowiązujące w Unii Europejskiej.


Opona Snow ACE AW03 cechuje się doskonałym prowadzeniem i hamowaniem w warunkach zimowych.  Szeroka i głęboka konstrukcja barku opony zapewnia maksymalną powierzchnię styku, aby zagwarantować doskonałą przyczepność na lodzie i śniegu pokrywającym drogę.  Zaawansowany trójwymiarowy system nacięć lameli został wdrożony w celu poprawy przyczepności w warunkach zimowych.   Specjalna zimowa mieszanka bieżnika zapewnia doskonałą przyczepność na lodzie i zaśnieżonych drogach.  Kierunkowa konstrukcja w kształcie litery S, w środkowej części bieżnika zapewnia wysoką wydajność w warunkach zimowych, krótszą drogę hamowania i świetną przyczepność na śniegu.  Opona produkowana jest w rozmiarach od 15" do 18".


Opis: Na podstawie materiałów Producenta


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!