Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


FALKEN EuroWinter HS 449 205/55 R16 91 T

FALKEN EuroWinter HS 449 205/55 R16 91 T Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Falken
Rozmiar:205/55 R16
Indeks prędkości:
T - do 190 km/h

Indeks nośności:
91-615 kg / na oponę

Uwagi:Polecamy!


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24 h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 259.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze możemy dostarczyć oponę każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


FALKEN   HS 449     J Japońska dokładność.                  Logo Falken  


 


   ADAC Motorwelt -Test-Niemcy 10. 2012 - „befriedigend“ "Zadowalająca"


Falken to niezależny Japoński producent specjalizujący się w produkcji opon segmentu Ultra High Performance. Wszystkie produkty marki Falken są zgodne z normami ISO 9001 i 14001. FALKEN jest marką Sumitomo Rubber Industries LTD.w Japonii.


Opona została wyposażona w kierunkową rzeźbę bieżnika, która doskonale sprawdzi się w zimowych warunkach. Takie rozwiązanie najlepiej chroni przez aquaplaningiem i snowplaningiem. Woda i błoto pośniegowe są sprawnie odprowadzane spod opony, a auto zachowuje stabilność.


Samochód na oponach Falken HS 449 nie wpada w poślizg przy ruszaniu na śniegu, ma krótką drogę hamowania i dobrze prowadzi się na zakrętach.


Nowoczesna, elastyczna mieszanka gumowa zastosowana do produkcji opony zapewnia przyczepność nawet w bardzo niskich temperaturach.


Opis: Podany przez Producenta.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


               Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!