Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


Aeolus STEERING ACE AU01

Aeolus STEERING ACE AU01 Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Aeolus
Rozmiar:-------
Indeks prędkości:
W-do 270 km/h

Uwagi:Prosimy pytać o dostępność.


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: Produkt dostępny w 24h - zapytaj o aktualną cenę!Sztuk:
Zapytaj o Dostępność

Sportowa, ekonomiczna opona letnia zaprojektowana specjalnie na rynki europejskie .Opona spełnia wszystkie europejskie normy jakości. Dobrze oceniona przez kierowców Europy Zachodniej.


Aeolus Steering ACE AU01       Logo Aeolus     Etykieta opony


Aeolus to azjatycka firma, która została założona w 1964 roku. Fabryka Aeolusa jest obecnie jedną z największych i najważniejszych w Chinach w swojej dziedzinie, z roczną sprzedażą na poziomie kilku miliardów dolarów. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu opon klasy ekonomicznej charakteryzujących się optymalnymi osiągami, ekonomiczną eksploatacją i rozsądną ceną. Przez wielu kierowców opony marki Aeolus uważane są za jedne z najlepszych w swoim segmencie. Aeolus Tire może poszczycić się 20. pozycją na świecie pod względem przychodów ze sprzedaży.


Opona Aeolus SteeringACE AU01 to opona letnia klasy ekonomicznej o wysokoich osiągach do sportowego stylu jazdy. Dodatkowym atutem opony jest bardzo dobra przyczepność oraz powolne równomierne ścieranie się bieżnika.   


Steering ACE AU01 to sportowa i dynamiczna opona z pionowymi rowkami do idealnego odprowadzania wody. Jej konstrukcja barków ułatwia sportowy styl jazdy. Bieżnik Steering ACE oferuje perfekcyjne właściwości przyczepności i optymalną sterowność i komfort jazdy.  Solidny wzór bieżnika przekłada się na bardzo dobrą przyczepność.


Cechy i korzyści: Sportowy i asymetryczny bieżnik. 4 podłużne rowki do optymalnego odprowadzania wody. Ciągłe opasanie zapewnia doskonałą stabilność opony. Wzmocnione barki opony zapewniają doskonałą sterowność. Nylonowe opasanie zapewnia maksymalną precyzje sterowania.


Opis:  Materiały Producenta


W tym rozmiarze dostępne są opony również innych Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!