Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


DĘBICA Presto 205/55 R16 91H

DĘBICA Presto 205/55 R16 91H Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Dębica
Rozmiar:205/55 R16
Indeks prędkości:
H - do 210 km/h

Indeks nośności:
91-615 kg / na oponę

Uwagi:POLECAMY


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 219.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

Opona Dębica Presto zaawansowana technologicznie konstrukcja zapewnia wysokie przebiegi oraz bezproblemową eksploatację również przy wysokich osiągach.


 DĘBICA Presto       Grupa Goodyear        Logo Debica            Etykieta opony


Dębica Presto to dobry wybór dla kierowców, którym zależy na wysokiej jakości opon w nie wysokiej cenie. Produkty Dębicy są bardzo dobrą  alternatywa wobec droższych modeli znanych producentów. Producent opon DĘBICA  jest częścią koncernu GoodYear.


Opona Dębica Presto zaawansowana technologicznie konstrukcja zapewnia wysokie przebiegi oraz bezproblemową eksploatację również przy wysokich osiągach.


Dębica Presto charakteryzuje się bardzo dobrym sterowaniem na mokrej nawierzchni, dzięki licznym nacięciom bloków bieżnika. Nowoczesna mieszanka gumowa na bazie krzemionki, zapewnia doskonałe zachowanie auta na mokrej nawierzchni, a tym samym skraca drogę hamowania samochodu. Płaski kontur opony odpowiada za optymalny rozkład nacisku na całej powierzchni kontaktu opony z podłożem, co zapewnia równomierne zużycie bieżnika oraz wysokie przebiegi. Asymetryczna, 4-żebrowa rzeźba bieżnika ze wzmocnionym, podwójnym żebrem centralnym zapewnia bardzo dobre prowadzenie oraz gwarantuje szybką reakcję opony na ruchy kierownicą.


Cechy: 1.Asymetryczna, 4-żebrowa rzeźba bieżnika ze wzmocnionym, podwójnym żebrem centralnym: zapewnia bardzo dobre prowadzenie i sterowalność pojazdem oraz gwarantuje bardzo dobrą reakcję opony na ruchy kierownicą.2.Mieszanka polimerowa na bazie krzemionki: odpowiada za bardzo dobrą trakcję opony oraz skraca drogę hamowania na mokrej nawierzchni.3.Płaski i szeroki kontur opony: zapewnia równomierny rozkład nacisku na całej szerokości kontaktu opony z podłożem, gwarantując równomierne zużycie opony oraz wysokie przebiegi.4.Duża liczba nacięć bieżnika: rowki opony skutecznie odprowadzają wodę znajdującą się pod czołem opony, zwiększając przyczepność samochodu na mokrej nawierzchni.


Korzyści:  1.Bardzo dobra kierowalność pojazdu na mokrej nawierzchni dzięki dużemu stopniowi ponacinania bieżnika, co zapewnia dobre odprowadzanie wody przez rowki wzdłużne i poprzeczne. 2.Krótka droga hamowania dzięki nowej mieszance gumowej bieżnika bogatej w krzemionkę, zapewniającą doskonałe zachowanie auta na mokrej nawierzchni. 3.Wysokie przebiegi i równomierne zużywanie się opony dzięki płaskiemu konturowi opony, gwarantującemu równomierny rozkład nacisku na całej szerokości kontaktu bieżnika z podłożem.


Opis: Materiały Producenta


W tym rozmiarze możemy dostarczyć oponę każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.


Ważne:


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!