Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


Matador MP16 STELLA 2 175/65 R14 82T

Matador MP16 STELLA 2 175/65 R14 82T Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Matador
Rozmiar:175/65 R14
Indeks prędkości:
T-do 190 km/h

Indeks nośności:
82

Uwagi:Grupa Continental


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 149.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

Matador MP16 STELLA 2 to bardzo dobre rozwiązanie dla kierowców, którzy od opon letnich oczekują zrównoważonych osiągów na każdym typie nawierzchni, trwałości i niezawodności w trudnych warunkach za rozsądne pieniądze.


Matador MP44  Grupa Continental    Opony Matador Szczecin     Etykieta opony


Marka Matador od lat jest częścią koncernu Continental. Znana jest z produkcji wysokiej jakości opon  dostosowanych do zmiennych warunków atmosferycznych charakterystycznych dla klimatu Europy Środkowej i nie tylko. 


W oponie Matador MP16 Stella 2 w porównaniu z poprzednim modelem MP15 znacznie podwyższono charakterystyki graniczne w zakresie bezpieczeństwa i komfortu. Zmniejszony poziom hałasu daje pozytywny wpływ na komfort jazdy, skład mieszanki gumowej umożliwia dłuższą żywotność opony.  


Bieżnik jest podzielony ze względu na różne funkcje na część zewnętrzną i część wewnętrzną.  Rola części zewnętrznej sprowadza się  do maksymalnego przenoszenia sił podczas przyspieszania, hamowania i zmiany kierunku. W związku z tym, część zewnętrzna wykonana jest z bardziej masywnych bloków . Część wewnętrzna natomiast składa się z bloków o mniejszych szerokościach , większych rowków, które zapewniają odprowadzanie wody z centralnej strefy, co polepsza parametry  na mokrej nawierzchni i umożliwia bezpieczne przenoszenie sił napędowych i hamujących. 


Dzięki równomiernemu rozłożeniu nacisków na powierzchnię opony, opona zużywa się powoli i równomiernie, przez co wydłuża się okres eksploatacji . Wskaźnik bieżnika informuje o stanie głębokość pozostałego bieżnika.  


Opis: Na podstawie Materiały Producenta


W tym rozmiarze możemy dostarczyć oponę każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!