Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


Paxaro Summer Performance 205/55 R16 91V

Paxaro Summer Performance 205/55 R16 91V Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Paxaro
Rozmiar:205/55 R16
Indeks prędkości:
V -do 240 km/h

Indeks nośności:
91

Uwagi:POLECAMY


Dostępny: Nie
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 189.00 zł


W tym rozmiarze dostępne są opony również innych Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


 Summer Performance       Grupa Continental       Logo Paxaro         Etykieta opony PAXARO.Kliknij ...


PAXARO to europejska marka produkująca opony klasy budżetowej do  samochodów osobowych, dostawczych oraz pojazdów typu SUV i z napędem 4x4. Jest to firma, która wykorzystuje do produkcji ogumienia najnowsze technologie, pozwalające równocześnie na maksymalną ochronę środowiska. Opony marki Paxaro to wyjątkowa klasa ekonomiczna, gwarantująca niezawodność i dobrą jakość produktu. Opony Paxaro produkowane są za pośrednictwem niemieckiego koncernu Continental. Za dystrybucję opon marki Paxaro odpowiada polska firma Handlopex, co zostało potwierdzone umieszczeniem części loga firmy na ścianie bocznej opony. 


Opony Summer Performance to przede wszystkim stabilność, przyczepność, oraz doskonałe dostosowanie się do powierzchni jezdni.


Cechują się doskonałą elastycznością pod względem szerokiego zakresu temperatur. Co to oznacza? Otóż opony Summer Performance posiadają więcej styku z powierzchnią jezdni, co jest niezwykle istotne dla przyczepności samochodu do drogi.


Opis: Na podstawie materiały Producenta ...


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


               Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!