Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


KLEBER Dynaxer HP2

KLEBER Dynaxer HP2 Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Kleber
Rozmiar:-------
Indeks prędkości:
T - do 190 km/h

Uwagi:Obowiązuje do wyczerpania zapasów. Prosimy pytać o dostępność.


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-3 dni robocze-Towar na zamówienie.
Cena: Produkt dostępny w 24h - zapytaj o aktualną cenę!Sztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze możemy dostarczyć opony każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Kleber Dynaxer HP2   Grupa Michelin      Kleber -Szczecin          Etykiety na opony


Kleber to firma z ponad wiekowym doświadczeniem w produkcji opon. Od prawie 20  lat jest częścią koncernu Michelin.  Marka współpracuje z wieloma producentami samochodów. Opony Kleber wielokrotnie znajdowały się w seryjnym wyposażeniu aut średniej i wyższej klasy.


Opona Kleber Dynaxer HP2 to wysokiej jakości produkt, zaliczany do segmentu medium (średniego).Oferując większe bezpieczeństwo na mokrej nawierzchni, opony DYNAXER HP2 zostały zaprojektowane do samochodów miejskich, kompaktowych i minivanów.


Bieżnik opony Kleber Dynaxer HP2 został zaprojektowany z myślą o uzyskaniu maksymalnych właściwości jezdnych na mokrych nawierzchniach.  Efekt ten ma zostać osiągnięty poprzez zastosowanie dwóch równoległych systemów rowków. Pierwszy z nich to kombinacja dwóch szerokich wzdłużnych kanałów oraz wielu poprzecznych wyżłobień. Odprowadzają one efektywnie wodę spod powierzchni opony i zmniejszają ryzyko zaistnienia zjawiska aquaplaningu. Niezależnie od nich działają dwa rowki poprzeczne, przecinające warstwę wody, w celu zwiększenia trakcji na mokrych nawierzchniach. Cały ten system ma umożliwiać dobre funkcjonowanie opon Kleber Dynaxer HP2 nawet przy powłoce wodnej, nie tylko na prostej drodze, ale także przy hamowaniu i gwałtownych manewrach.


Dobre trzymanie się drogi na suchej nawierzchni. Konstrukcja bieżnika opony Kleber Dynaxer HP2 została zaprojektowana tak, aby zapewnia też odpowiednią trakcję na suchych nawierzchniach. Dzięki optymalnej sztywności gumy oraz dużym klockom w części barkowej, opona zachowuje dobrą przyczepność. W połączeniu z centralnym żebrem z poprzecznymi nacięciami, pozwala to uzyskać pełną kontrolę i precyzję jazdy. Natomiast sposób uformowania rowków sprawia, że profil styku opony z nawierzchnią jest bardziej płaski, co powoduje zrównoważenie rozkładu sił działających na bieżnik. Efekt ścierania się jest dzięki temu bardziej równomierny, co znacząco przedłuża żywotność opony. Aby zapewnić kierowcy komfort jazdy, w oponie Kleber Dynaxer HP2 zastosowano zmienną sekwencję klocków, która ma redukować hałas na zewnątrz i wewnątrz pojazdu, a przez to zwiększa poziom biernego bezpieczeństwa.


Źródło:Materiały Producenta 


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne! Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!