Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


Saetta Touring 2 225/45 R17 91Y

Saetta Touring 2 225/45 R17 91Y Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Saetta
Rozmiar:225/45 R17
Indeks prędkości:
Y-do 300 km/h

Indeks nośności:
91

Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24 godziny dla zamówień do godz.12.00
Cena: 229.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze dostępne są opony również innych  Producentów.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Saetta Touring 2    Grupa Bridgestone                Etykieta opony


SAETTA JEST TO MARKA OPON Z GRUPY BRIDGESTONE -Bridgestone - największy Producent wyrobów gumowych i opon na świecie. Firma została założona w 1931 roku przez Shōjirō Ishibashiego w mieście Kurume w Japonii. Koncern posiada 59 fabryk ogumienia na wszystkich kontynentach.   


Saetta Touring 2 to opony  wysokiej jakości produkowane przez japoński koncern BRIDGESTONE pod marką SAETTA we Włoszech.


Saetta TOURING 2 to  ekonomiczna propozycja dla użytkowników samochodów klasy średniej, wyższej, a także modeli usportowionych. Bieżnik opony TOURING 2 jest  asymetryczny i jest zaawansowany technologicznie. Charakteryzuje się tym że bardzo dobrze odprowadza wodę, stabilnie trzyma auto podczas pokonywania zakrętów z większą prędkością oraz jest cichszy niż bieżnik kierunkowy. Zalety bieżnika asymetrycznego: - bardzo dobre odprowadzanie wody - stabilne prowadzenie auta w zakrętach przy większej prędkości - opona jest cicha co zwiększa komfort podczas jazdy. Wzór oraz mieszanka bieżnika gwarantują pewne hamowanie i zrównoważone zachowanie w jeździe na mokrej nawierzchni. 


Zalety opony:


Wolniejsze i bardziej równomierne zużycie bieżnika (większa odporność na tzw. ząbkowanie opon). Pewne zachowanie na szybko pokonywanych zakrętach. Doskonałe odprowadzenie wody spod czoła opony. Bardzo dobre prowadzenie na mokrej nawierzchni, pewne hamowanie. Mocny bieżniki i długotrwałe osiągi.    


Opis: Materiały Dystrybutora


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


               Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!