Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


TAURUS HIGH PERFORMANCE 205/55 R16 91V

TAURUS HIGH PERFORMANCE 205/55 R16 91V Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Taurus
Rozmiar:205/55 R16
Indeks prędkości:
V- do 240 km/h

Indeks nośności:
91

Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24 godziny dla zamówień do godz.12.00
Cena: 199.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

               W tym rozmiarze możemy dostarczyć oponę każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


HIGH PERFORMANCE    GRUPA MICHELIN    Logo Taurus    Etykieta opony 


Taurus jest węgierskim producentem opon, z ponad stuletnią tradycją. Firma produkuje opony samochodowe dobrej jakości oraz w dobrej cenie. Od dnia 25 września 1996 roku marka należy do grupy Michelin, europejskiego potentata branży oponiarskiej. Firma została członkiem grupy Michelin zachowując swoją osobowość prawną. Od tamtej pory Michelin kontroluje 90% produkcji opon węgierskiego Producenta, co stanowi gwarancję jakości towaru. 


Taurus High Performance to opona letnia klasy ekonomicznej przeznaczona do samochodów osobowych.  


Opony TAURUS High Performance zapewniają optymalny poziom osiągów w najlepszej cenie. Nowoczesny wzór bieżnika gwarantuje wysokie osiągi na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Do ich produkcji wykorzystano mieszankę gumową z dodatkiem nowego składnika na bazie krzemionki, co gwarantuje odpowiednią elastyczność oraz świetną przyczepność do nawierzchni. Specjalny kształt bieżnika zmniejsza ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu.


Tworzywo z którego jest wykonana oponaprzyczynia się do redukcji oporów toczenia, co z kolei zapewnia niższe zużycie paliwa. Nowa rzeźba bieżnika usprawnia hamowanie na mokrej nawierzchni. Wzór bieżnika zoptymalizowany pod kątem ograniczenia emisji hałasu sprawia, że każdy wyjazd jest przyjemny. Wzór bieżnika równomiernie rozkłada obciążenie, co poprawia trakcję i manewrowanie.  


Opis podany przez Producenta 


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


               Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!