Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


Fulda Kristall Montero 3 175/65 R14 82 T 8 szt

Fulda Kristall Montero 3 175/65 R14 82 T 8 szt Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:zimowe
Producent:Fulda
Rozmiar:175/65 R14
Indeks prędkości:
T - do 190 km/h

Indeks nośności:
82

Uwagi:Obowiązuje do wyczerpania zapasów. Prosimy pytać o dostępność.


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-3 dni robocze-Towar na zamówienie.
Cena: 219.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze możemy dostarczyć oponę każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


ADAC-Opona Szczególnie Polecana Fulda Kristall Montero 3           Logo Fulda


Fulda Kristall Montero 3 to kolejna odsłona znanej i doskonale ocenianej przez kierowców rodziny opon Kristall Montero. W nowej oponie zastosowano trzy nowe rozwiązania, wpływające na pewne prowadzenie opony w każdych zimowych warunkach.


W Kristall Montero 3 zastosowano innowacyjną „Snow Catcher Technology" - Technologię Chwytania Śniegu, polegającą na zacieśnianiu się rowków bieżnika podczas kontaktu opony z nawierzchnią. Bieżnik opony wyposażony jest w dwa rodzaje rowków w kształcie litery V, które wzajemnie się dopełniają. Dzięki temu opona „wgryza się" w podłoże, aby zapewnić jak najlepszą przyczepność podczas jazdy, nawet po śniegu i lodzie.


Kristall Montero 3 została wyposażona również w „Bubble Blade" - technologię  samoblokujących lameli, która odpowiada za sztywność opony. Dzięki nowemu rozwiązaniu, lamele bieżnika blokują się wzajemnie zachowując sztywność i gwarantując pewność prowadzenia, nawet przy większych prędkościach. Technologia samoblokujących się lameli jest szczególnie istotna, ponieważ w Kristall Montero 3 zastosowano mieszankę, która cechuje się dużą elastycznością w pełnym zakresie zimowych temperatur. Nowoczesna mieszanka gumowa skutecznie podnosi przyczepność, pewność prowadzenia, a także jest przyjazna dla środowiska.


Korzyści: Bardzo dobra przyczepność w zimowych warunkach dzięki zastosowaniu Snow Catcher Technology oraz nowoczesnej mieszanki gumowej bogatej w krzemionkę (Low Temperature Compound).Stabilne prowadzenie dzięki zastosowaniu technologii samoblokujących się lameli Bubble Blades. Niskie opory toczenia oraz obniżone zużycie paliwa dzięki zoptymalizowanej konstrukcji opony.


Opis:Na podstawie materiałów Producenta.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.


Ważne!!!


Prosimy pytać o dostępność opon! Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


         Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


                                                 lub zadzwoń Tel.505-450-918


                Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!