Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


Continental ContiEcoContact 5 185/65 R15 88T 8 szt

Continental ContiEcoContact 5 185/65 R15 88T 8 szt Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Continental
Rozmiar:185/65 R15
Indeks prędkości:
T - do 190 km/h

Indeks nośności:
88 (560 kg / na oponę)

Uwagi:Obowiązuje do wyczerpania zapasów. Prosimy pytać o dostępność.


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-2 dni robocze-Towar na zamówienie.
Cena: 269.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze możemy dostarczyć opony każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


ContiEcoContact™ 5        Logo Continental              Etykiety na opony


Continental ContiEcoContact 5 -Bezpieczna i przyjazna dla środowiska.


Zwycięzca testów ADAC  -najlepsza opona letnia 2012 wiecej


Połączenie krótkiej drogi hamowania na mokrych i suchych drogach z niskim oporem toczenia od dawna stanowiło problem dla producentów opon. Nowa ContiEcoContact 5 likwiduje tę trudność. Inżynierowie koncernu Continental dokonali bowiem przełomu technologicznego i konstrukcyjnego w zakresie wszystkich elementów składowych opony. Nowatorski jest: karkas, mieszanka, kontur opony i wzór bieżnika.


Opór toczenia jest wynikiem odkształceń opony jakie występują podczas jazdy. Konflikt między oporem toczenia i prowadzeniem wynika z konstrukcji opony. Zastosowana mieszanka wpływa na niskie opory toczenia i krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Kontur opony zwiększa osiągane przebiegi, a wzór bieżnika poprawia charakterystykę hamowania w deszczu. Suma tych wszystkich korzyści sprawia, że nowa opona Continental odznacza się lepszymi osiągami i bardziej zrównoważoną charakterystyką prowadzenia.


Zalety: 1.Zoptymalizowane opory toczenia dla zmniejszenia zużycia paliwa. 2.Krótsza i bezpieczna droga hamowania na mokrym. 3.Optymalne prowadzenie na suchych i mokrych nawierzchniach.


Opony ContiEcoContact 5 dostępne są w rozmiarach 14"-17" cali przy indeksie prędkości dochodzącym do 300 km/h.


Źródło: Materiały Producenta.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.


Ważne:Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! l


lub zadzwoń Tel.505-450-918


Dowozimy opony bezpośrednio do serwisu  na montaż ... sprawdź!


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------