Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


Michelin Primacy 3 215/55 R16 93V 12 szt

Michelin Primacy 3 215/55 R16 93V 12 szt Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Michelin
Rozmiar:215/55 R16
Indeks prędkości:
W-do 270 km/h

Indeks nośności:
95 (690 kg / na oponę)

Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-3 dni robocze-Towar na zamówienie.
Cena: Produkt dostępny w 24h - zapytaj o aktualną cenę!Sztuk:
Zapytaj o Dostępność

Napisz jakich opon szukasz ! l lub zadzwoń Tel.505-450-918


Dostosujemy ofertę do Twoich potrzeb.


Michelin Primacy 3    Nowość 2012!                                 Logo Michelin


Bezpieczeństwo do potęgi 3. Opona Michelin Primacy 3 to bardzo skuteczne hamowanie na suchej i mokrej nawierzchni oraz najlepsza przyczepność na mokrych zakrętach.


Oponę Michelin Primacy 3 poddano testom - TÜV SÜD Automotive i IDIADA, w których porównano ją z czterema innymi, wiodącymi modelami opon. Testy te pokazały, że jedną z największych zalet opony jest przyczepność.W tej dziedzinie Michelin Primacy 3 nie ma sobie równych.


Bardzo dobrą przyczepność nowego modelu Michelin Primacy 3 uzyskano dzięki unikatowej mieszance proporcjonalnie dobranych elastomerów, środka wzmacniającego na bazie krzemionki i żywicowych substancji zmiękczających. Cechą charakterystyczną opony jest nowo opatentowany wzór bieżnika z samoblokującymi się lamelami. Przekłada się to na całkowitą przyczepność klocków bieżnika do podłoża w trakcie gwałtownego hamowania, a co za tym idzie krótszą drogę hamowania. Ponadto w konstrukcji lameli umieszczono podpory przylegające do bieżnika, które zapobiegają jego odkształcaniu się.


Wielu producentów samochodów doceniło już wysokie właściwości tej nowej  opony  i wykorzystują  Michelin Primacy 3 w oryginalnym wyposażeniu swoich modeli aut (Audi A6, BMW 5, Ford Mondeo, Mercedes Klasa S , Renault Clio 4,Volvo V60 Hybrid, VW Golf VII,).


Opis: Na podstawie: materiałów Producenta, informacji z serwisów oponiarskich.(  oponeo.pl)


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.


Ważne:Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz ! l


lub zadzwoń Tel.505-450-918


Sprzedaż i montaż opon w jednym miejscu ... sprawdź!


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------