Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


Kormoran Runpro B2 205/55R16 91 H 8 szt

Kormoran Runpro B2 205/55R16 91 H 8 szt Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Kormoran
Rozmiar:205/55 R16
Indeks prędkości:
H - do 210 km/h

Indeks nośności:
91

Uwagi:Prosimy pytać o dostępność.


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-2 dni robocze. Towar na zamówienie.
Cena: 199.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze możemy dostarczyć opony każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


Kormoran Runpro B2   Grupa Michelin      Logo Kormoran        


Opony Kormoran wytwarzane są przez Stomil Olsztyn, głównego polskiego Producenta ogumienia. Opony Kormoran produkowane w fabryce stanowiącej filię Michelin, największego na świecie wytwórcy ogumienia, posiadają bardzo dużą grupę klientów w Europie. Pięć lat po przejęciu marki przez Michelin firmie udało się sprzedać ponad milion opon. Dobrej jakości produkty w przystępnej cenie – na tym właśnie polega atrakcyjność opon Kormoran.


Kierunkowy bieżnik Kormoran Runpro B2 został uformowany z mieszanki gumowej skomponowanej w taki sposób, aby zapewniała odpowiednią przyczepność i wytrzymałość, a jednocześnie była odporna na ścieranie, co ma znacząco wydłużać żywotność opony. Skład mieszanki opon Kormoran Runpro B2 został udoskonalony w porównaniu do Kormoran Runpro B i ma jeszcze polepszać parametry jezdne oraz osiągi. Inżynierowie pracujący nad tym modelem, postanowili wyposażyć go w efektywny system, mający zapewniać optymalną trakcję na mokrych nawierzchniach oraz zaawansowaną ochronę przed niebezpiecznym zjawiskiem aquaplaningu. Składają się na niego eliptyczny obszar styku opony z powierzchnią oraz trzy lub cztery (w zależności od rozmiaru) kanały obwodowe, które zostały połączone z szerokimi, podłużnymi rowkami. Ich zadaniem jest sprawne wypychanie wody zalegającej na drodze na zewnątrz. Rzeźba bieżnika Kormoran Runpro B2 obejmuje również masywne klocki oraz dużą ilość lamelek. Te rozwiązania konstrukcyjne zastosowano z kilku powodów. Po pierwsze, mają one skracać drogę hamowania zarówno na suchych, jak i na mokrych nawierzchniach, przez co zwiększa się bezpieczeństwo jazdy. Po drugie zaś, ich zadaniem jest utrzymywanie precyzji i kontroli prowadzenia, niezależnie od warunków panujących na drodze. Dodatkowo Kormoran Runpro B2 ma większą, w porównaniu do Kormoran Sprint, odporność na uderzenia boczne. Efekt ten uzyskano dzięki podwyższeniu elastyczności boków opony.


opis: Napodstawie materiałów  Producenta


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne! Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!