Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


DĘBiCA Passio 2 195/65 R15 91T PROMOCJA

DĘBiCA Passio 2 195/65 R15 91T PROMOCJA Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:opony-osobowe
Sezon:letnie
Producent:Dębica
Rozmiar:195/65 R15
Indeks prędkości:
T - do 190 km/h

Indeks nośności:
91-615 kg / na oponę

Uwagi:Obowiązuje do wyczerpania zapasów. Prosimy pytać o dostępność.


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 1-2 dni robocze-Towar na zamówienie.
Cena: 169.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze możemy dostarczyć oponę każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918


 DĘBICA Passio 2       Grupa Goodyear        Logo Debica         Etykiety na opony


Dębica jest częścią koncernu Goodyear, jednego z czołowych producentów opon na świecie.Passio 2 to letnia opona, której główną zaletą są przebiegi dłuższe o 20% (w porównaniu z poprzednią edycją tej opony), przy zachowaniu wysokich parametrów bezpieczeństwa. Opona Dębica Passio 2 doskonale sprawdza się na polskich drogach, zapewniając ekonomiczną oraz komfortową jazdę. Opona jest bardzo popularna i jest sprzedawana klientom niemal w całej Europie.


Zoptymalizowany kontur Passio 2 przyczynia się do równomiernego nacisku na całej szerokości opony, a tym samym do równomiernego zużywania się bieżnika. Usztywnione elementy żebra centralnego wraz z masywnymi blokami bocznymi, zapewniają stabilne prowadzenie auta w każdych warunkach. Precyzyjny układ klocków bieżnika gwarantuje skrócenie drogi hamowania na mokrej nawierzchni oraz zwiększa kontrolę kierowcy nad pojazdem bez rezygnowania z komfortu jazdy. Z kolei szerokie rowki obwodowe oraz poprzeczne skutecznie odprowadzają wodę spod czoła opony, minimalizując ryzyko wystąpienia aquaplaningu.


Budowa i cechy opony


 Budowa i cechy opony


1.Zoptymalizowany kontur opony: przyczynia się do równomiernego nacisku na całej szerokości opony, a tym samym do równomiernego zużywania się opony.


2.Mieszanka gumowa na bazie krzemionki: przyczynia się do poprawy przyczepności na mokrej nawierzchni.


3.Zoptymalizowana konstrukcja opony: usztywnione elementy żebra centralnego opony wraz ze sztywnymi blokami bocznymi, zapewniają stabilne prowadzenie opony w każdych warunkach.


4.Szerokie rowki obwodowe oraz zwiększona ilość rowków poprzecznych: zmniejszają ryzyko wystąpienia aquaplaningu, dzięki skutecznemu odprowadzaniu wody i usuwaniu jej spod czoła bieżnika opony.


Korzyści:


1.Wysokie przebiegi dzięki zoptymalizowanemu rozmieszczaniu klocków bieżnika oraz zoptymalizowanemu konturowi opony, zapewniającym równomierne rozłożenie nacisku na całej szerokości opony, co gwarantuje równomierne zużycie opony.


2.Krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni dzięki polimerowej mieszance na bazie krzemionki, gwarantującej bardzo dobrą przyczepność opony.


3.Bardzo dobre prowadzenie auta dzięki wzmocnionym elementom żebra centralnego opony, a także sztywnym klockom bieżnika w części barkowej, zapewniającym stabilność pojazdu nawet w najtrudniejszych warunkach.


Opis: Materiały Producenta


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.


Ważne:


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!