Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


Continental ContiCrossContact UHP 235/60 R16 100H 16 szt

Continental ContiCrossContact UHP 235/60 R16 100H 16 szt Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:suv-i-4x4
Sezon:letnie
Producent:Continental
Rozmiar:235/60 R16
Indeks prędkości:
H(do 210 km/h)

Indeks nośności:
100

Uwagi:16 szt


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 419.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze możemy dostarczyć opony każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


ContiCrossContact UHP        Logo Continental              Etykiety na opony


Opona do szybkich samochodów z napędem 4x4 i do SUV.Zwycięzca testów ADAC  -najlepsza opona letnia 2012 do SUV .


Zalety: 1.Doskonała do szybkiej jazdy szosowej. 2.Krótka droga hamowania dzięki bionicznemu konturowi. 3.Wysoka stabilność na zakrętach oraz duży margines bezpieczeństwa. 4.Doskonałe prowadzenie i duża przyjemność jazdy. 5.Świetna ochrona przed aquplaningiem dzięki szerokim kanałom obwodowym . 6.Redukcja hałasu dzięki przesuniętym względem siebie połówkom bieżnika. 7.Wysoka przecyzja kierowania i stabilność na zakrętach oraz krótka droga hamowania dzięki masywnym blokom barkowym.


Opis: Na podstawie materiałów Producenta.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę VAT.


Ważne!


Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!