Zadzwoń, wypełnij
formularz kontaktowy
lub napisz do nas

505 450 918


Fulda 4X4 ROAD 235/60 R16 100 H

Fulda 4X4 ROAD 235/60 R16 100 H Klikniij zdjęcie by powiększyć
Kategoria:suv-i-4x4
Sezon:letnie
Producent:Fulda
Rozmiar:235/60 R16
Indeks prędkości:
H - do 210 km/h

Indeks nośności:
100

Uwagi:30 szt


Dostępny: Tak
Czas oczekiwania: 24h dla zamówień do godz.12.00
Cena: 369.00 złSztuk:
Zapytaj o Dostępność

W tym rozmiarze możemy dostarczyć oponę każdego innego Producenta.


Napisz jakich opon szukasz!  lub zadzwoń


tel. 505-450-918.


  FULDA 4x4 Road      Grupa Goodyear      Logo Fulda          Etykieta opony


Niemiecka tradycja i jakość. Firma powstała w niemieckim mieście Fulda w 1906 roku. Obecnie to jedna z najpopularniejszych marek opon wśród kierowców w Niemczech. Fulda jest częscią koncernu Goodyear jednego z czołowych producentów opon na świecie.


Opona Fulda 4x4 Road przeznaczona do samochodów 4x4 On-Road i SUV-ów to połączenie bezpieczeństwa i komfortu. Służy głownie do jazdy po utwardzonej nawierzchni. Sprawdza się zarówno na miejskich drogach, jak i w długich trasach.


Opona Fulda 4x4 Road to opona letnia przeznaczona do samochodów 4x4 na drogi utwardzone. Zoptymalizowana konstrukcja karkasu opony zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniami, a tym samym większą trwałość opony. Mieszanka gumowa na bazie krzemionki zastosowana w oponie gwarantuje skróconą drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Specjalnie opracowana rzeźba bieżnika redukuje całkowity poziom emitowanego hałasu, sprawiając, że jazda samochodem jest bardziej komfortowa.


Cechy i korzyści:


Bezpieczeństwo. Krótsza droga hamowania dzięki zastosowaniu mieszanki guma-krzemionka o wysokich parametrach. Niska elastyczność zapewnia wysoką przyczepność, szczególnie podczas jazdy na mokrej nawierzchni.


Komfort. Niższy poziom hałasu dzięki optymalizacji sekwencji klocków i zastosowaniu zmiennych wymiarów bloków opony.


Trwałość.Zoptymalizowana konstrukcja karkasu opony zapewnia skuteczną ochronę przed uszkodzeniem opony. Dobra odporność na uderzenia i działanie agresywnych czynników drogowych.


Opis: Na podstawie materiałów Producenta.


Przypominamy , że wszystkie opony sprzedawane przez sklep internetowy Auto-Opona.pl są oponami nowymi, pełnowartościowymi i posiadają gwarancję producentów. Do każdego produktu wystawiamy fakturę Vat.


Ważne:Zamawiane przez Państwa produkty nie zawsze są dostępne w magazynach naszych partnerów handlowych lub magazynach producentów. Zdarza się, że pozycja jest widoczna w katalogu, zamówienie jednak nie może zostać zrealizowana z przyczyny braku towaru. Dlatego po złożeniu zamówienia (najszybciej jak to jest możliwe), skontaktuje się z Państwem nasz pracownik, w celu potwierdzenia dostępności towaru! Dostępność opon można również sprawdzić i potwierdzić, przed złożeniem zamówienia, poprzez kontakt e-mailowy bądź telefoniczny.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Powyższa pozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, ale pozycją z katalogu produkowanych towarów. Ceny uzależnione są od dostępności towaru u naszych dostawców.


Jeżeli do produktu nie jest przypisana cena, nie oznacza to ,że produkt jest niedostępny. W takiej sytuacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu uzyskania informacji o aktualnej cenie towaru.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Na Państwa Życzenie dostarczymy każdy rodzaj, model i rozmiar opony.


Napisz jakich opon szukasz !


lub zadzwoń Tel.505-450-918


                  Dowozimy opony bezpośrednio na montaż ... sprawdź!